26-28 WRZEŚNIA 2022

warsztaty dla szefów kuchni

TARGI POLAGRA W POZNANIU

ZGŁOŚ SIĘ

CHEFS ACADEMY 2022

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty ze znakomitymi szefami kuchni. Będzie profesjonalnie, konkretnie i… różnorodnie! Każdego dnia będziesz mógł gotować pod okiem innego Chefa – to Ty wybierasz, w którym warsztacie chcesz wziąć udział.

Podczas Chefs Academy w Poznaniu:

Poznasz filozofię gotowania znakomitych szefów kuchni.

Przyrządzisz dwa dania zgodne z tematyką wybranego warsztatu.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne stanowisko pracy.

Odkryjesz nowe techniki kulinarne, zdobędziesz cenną wiedzę oraz kontakty.

Dowiesz się, jak wybierać produkty najlepszej jakości

Zdobędziesz certyfikat ukończenia szkolenia i przepis.

Otrzymasz bilet wstępu na Targi POLAGRA 2022.

PROGRAM CHEFS ACADEMY

I dzień – 26.09.2022

WARSZTATY KULINARNE
– KUCHNIA WŁOSKA

Prowadzący Ernest Jagodziński

Szef kuchni Autentyk – kuchnia i ludzie,
oraz Chef’s Table

Od zawsze wiedział, co chce robić w życiu – tworzyć. Spośród wszystkich kreatywnych dziedzin wybrał właśnie kuchnię. W codziennej pracy najbardziej ceni wolność twórczą i zadowolenie gości. Swoje pierwsze, gastronomiczne kroki stawiał w Restauracji 99. Tamten czas wspomina przede wszystkim jako przygodę, podczas której poznał nie tylko swój zawód, ale i wyjątkowych ludzi. Następnie trafił do Restauracji Sens i w końcu warszawskiego The WestinWarsaw. To tam, po raz pierwszy zdobył tytuł– zastępcy chef’a kuchni. W 2005 wygrywa Martell – konkurs kulinarny młodych talentów. Kolejnym przystankiem i odważnym zawodowym krokiem było przeniesienie się do Poznania, gdzie podjął się zbudowania nowego miejsca w obcym mieście jakim była Restauracja Cucina a co okazało się być początkiem wielkiej przygody. Szef Jutra 2017 wg prestiżowego przewodnika Gault&Millau Polska. Co jest dla niego najważniejsze? Rodzina, ale również współpracownicy, których lubi nazywać podopiecznymi. Chce dawać innym, to co ma w sobie najlepsze. 16 czerwca 2016r. został oficjalnym i pierwszym w Polsce Chefem Ambasadorem Drużyna Szpiku. Oraz Ambasadorem firmy Koppertcress na Polskę. Sam uczył się od najlepszych i takich też podziwia. Jego kulinarne autorytety to m.in. Tetsuya Wakuda, Alain Ducasse i Charlie Trotter. Gotowanie jest dla niego połączeniem filozofii, psychologii i zabawy. Najchętniej zrezygnowałby z tworzenia menu, zdając się na nastrój chwili, dostępność składników i dziecięcą spontaniczność w odkrywaniu smaków i kształtów.

II dzień – 27.09.2022

WARSZATY KULINARNE
– RYBY I OWOCE MORZA

Prowadzący Rafał Koziorzemski

Szef kuchni w Fisherman – finest food & wine
Kucharz, rzemieślnik z zasadami i charakterem, wielką determinacją i poświęceniem. Laureat światowego konkursu The Best Chef Rasing Star Awards 2017 jak i również zwycięzca International CHEF Culinary Cup 2018, ambasador kampanii roślinnie jemy. Jego kulinarna przygoda rozpoczęła się, kiedy miał zaledwie 17 lat, pracował w restauracjach i hotelach w kraju i zagranicą, jego kunszt kulinarny doceniają artyści malarze tacy jak Zora Mann czy też znany i ceniony artysta Pedro Martin Rojo. Specjalizuje się w kuchni lokalnej, uwielbia nietuźnkowe, zaskakujące, kontrowersyjne połączenia smakowe i pracę z owocami morza, fascynuje się dzikimi ziołami, które zbierając w lesie przenosi do swojej kuchni. Rafał to utalentowany kucharz, jego upór, poświęcenie, pasja zdecydowanie dążą do ciągłej doskonałości w jego kuchni, która przekłada się na jego dania. Jest zwolennikiem kuchni tradycyjnej z nowoczesnymi akcentami i uwielbia wdrążać nowe techniki gotowania. Obecnie właściciel i szef kuchni Fisherman – finest food & wine.

III dzień – 28.09.2022

WARSZTATY KULINARNE
– SZTUKA MIĘSA

Prowadzący Tomasz Purol

Szef kuchni w White Marlin
Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał od 20 lat w różnych miejscach w Polsce, m.in. w: Park Hotelu w Poznaniu i Szczecinie, poznańskim Hotelu Brovaria, hotelu Remes w Opalenicy, hotelu Best Western Symfonia w Osjakowie, restauracji Concordia Taste w Poznaniu, poznańskim hotelu Blow UP Hall 5050 i innych. Zwycięzca i laureat wielu prestiżowych konkursów w Polsce i zagranicą. Posiadacz złotego medalu, który zdobył w Drużynowych Mistrzostwach Europy we Włoszech w 2000 roku oraz dwóch brązowych medali występując w Reprezentacji Narodowej na Pucharze Świata w Luksemburgu w 2002 roku oraz na Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie w 2012 roku. Na małym ekranie Tomek zadebiutował w pięknym stylu zwyciężając V edycję programu TOP CHEF w 2015 roku. W 2016 roku powrócił do telewizji i wystąpił w roli mentora gwiazd w jesiennej odsłonie programu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. W 2021 roku był szefem kuchni w PiliPili Anna of Zanzibar. Obecnie pełni funkcję szefa kuchni w restauracji White Marlin w Sopocie.

TARGI POLAGRA

Targi POLAGRA to największa ekspozycja promująca żywność, technologie dla branży spożywczej, a także urządzenia i rozwiązania dla sektora HoReCa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Zgłoszenie

BILET 26.09.2022

599
399 netto
 • bilet wstępu na Chefs Academy i Targi POLAGRA w dniu 26.09.2022
 • imienny certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu

BILET 27.09.2022

599
399 netto
 • bilet wstępu na Chefs Academy i Targi POLAGRA w dniu 27.09.2022
 • imienny certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu

BILET 28.09.2022

599
399 netto
 • bilet wstępu na Chefs Academy i Targi POLAGRA w dniu 28.09.2022
 • imienny certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu

BILET 26-28.09.2022

1199
1000 netto
 • bilet wstępu na Chefs Academy i Targi POLAGRA w dniach 26-28.10.2022
 • imienny certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu
Administratorem Twoich danych osobowych jest BARTOSZ WRÓBLEWSKI KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI. Podane przez Państwa tutaj dane będziemy przetwarzać w celu marketingu towarów i usług sprzedawanych przez naszą firmę. Więcej informacji o tym, w jaki sposób BARTOSZ WRÓBLEWSKI KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI przetwarza dane osobowe znajdziesz tutaj

ZOBACZ RELACJĘ Z CHEFS ACADEMY 2021

fot.: Piotr Piosik / film: Adam Dembiński, Lstage45

Kontakt

Monika Cichowska

Redaktor naczelna

Bartosz Wróblewski

Dyrektor sprzedaży

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wniesienie opłaty uczestnika.
  2. Płatność na podstawie faktury proforma wystawionej po otrzymaniu zgłoszenia od uczestnika.
  3. Opłata obejmuje:
   • bilet wstępu na wybrany dzień warsztatowy i Targi POLAGRA 2022,
   • imienny certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu.
  4. W przypadku pisemnej rezygnacji z udziału w wydarzeniu do 8 września 2022 r. uczestnik nie poniesie żadnych kosztów. Osoby, które nie odwołają pisemnie swojego udziału do 8 września 2022 r., a nie wezmą udziału w wydarzeniu, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa na podstawie wystawionej faktury.
  5. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.
  6. Składając zamówienie na wydarzenie po terminie możliwej rezygnacji i braku uczestnictwa w wydarzeniu, Organizatorowi przysługuje opłata za wydarzenie w pełnej wysokości.
  7. Zamiast zgłoszonej osoby w wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy (należy o tym fakcie poinformować Organizatora wydarzenia).
  8. W przypadku wyczerpania miejsc lub odwołania wydarzenia kwota wpłacona na konto Organizatora zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od planowanej daty wydarzenia.
  9. Wpłat należy dokonać na konto wskazane na fakturze proforma.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia.
  11. Uczestnik wyraża zgodę na udział w warsztatach Chefs Academy, które będą fotografowane i nagrywane, a materiały zostaną udostępnione na stronach organizatora.
  12. Zamawiający oświadcza, że jest płatnikiem VAT oraz upoważnia BARTOSZ WRÓBLEWSKI KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI do wystawienia faktury VAT bez swojego podpisu.